Neophil 2017 Зима Исклучување Рамо Жените Завој Мини Фустани Bodycon Секси Тенок Коса Црта Вратот Без Ракави Висока Половината Vestidos S1607003
Ново - 31 %

Neophil 2017 Зима Исклучување Рамо Жените Завој Мини Фустани Bodycon Секси Тенок Коса Црта Вратот Без Ракави Висока Половината

Залиха
DEN 756.00
DEN 522.00
Износот:


Големина БИСТА ХИП ПОЛОВИНАТА ДОЛЖИНА cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен Една Големина
67-90
(еластични) 26.13"-35.10"
72-90
(еластични) 28.08"-35.10"
58-80
(еластични) 22.62"-31.20" 80 31.20"
1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.
2.Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
3.Ве молиме овозможи 1-3cm(1 инч) се разликува поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Деколте:
Slash вратот
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Сезоната:
Зима
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,плетење Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
S1607003
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Бренд Име:
NEOPHIL
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
боја:
Црвена, Сива, Розова,Црна
Големина:
One Size
Пол:
Жените Девојки Женски Возрасни Дами
Материјал:
плетење
Дебел Или Тенок:
Нормално
Стил:
Секси Мода Домот
Occassion:
Партија Клуб Gown
Ткаенини:
еластичен
Сезоната:
2017 Есен & Зима

Поврзани производи