10Pcs 1/8 Полирање Абразивни Монтирани Камен Ротари Алатка Мелење Тркала Сина

10Pcs 1/8 Полирање Абразивни Монтирани Камен Ротари Алатка Мелење Тркала Сина

Залиха
DEN 85.44
Износот:


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Хром корунд Боја : Сина Карактеристики : Висока цврстина, трајни, не е лесно да се носат. Абразивни сечење на работ остар, рабовите се одржување добро. Голема работна ефикасност, совршен мелење ефект и долго користење на живот. Погоден за мелење, едноставен за користење, безбеден и сигурен. Спецификации : Глава дијаметар : 4mm/5mm/6mm/8мм/10мм месо тело со дијаметар : 1/8"(3мм) Вкупна должина : 44mm Облик : Рамна глава цилиндрични, куршум совет тип Користи : главно се користи DIY мелење, полирање / жад, жад, дрво, метал, мувла полирање, алат појавување,
и други материјали, реновиран, полирање, брусење. Количина : 10 Компјутери/Set Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакет Вклучувајќи : 10pcs Абразивни Монтирани Камен Ротари Алатка

Декларираните карактеристики

Тип:
Пескарење сунѓерот
Големина:
Total length
Број На Модел На:
47567
Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Металугрија

Поврзани производи