Бесплатен превозот нинџа воин танц партија активности возрасни ноќта на Вештерките носии Божиќ Деца играње на мажите и жените

Бесплатен превозот нинџа воин танц партија активности возрасни ноќта на Вештерките носии Божиќ Деца играње на мажите и жените

Залиха
DEN 960.00
Износот:

Бесплатен превозот нинџа воин танц партија активности возрасни cosplay ноќта на Вештерките носии Божиќ Деца играње мажите и жените Детали за Производот : Материјал : се Водат полиестер платно Тежина : 250-400g Одговара за Висина : Деца : М дворови 110-120 CM L дворови 120-130 CM
XL дворови 130-140 CM Пакет Листата : + Блузи 1 buc + Панталони 1 buc + Оклоп 1 buc + Headdress 1 buc + Маска за 1 buc + Појас 1 buc + Рака 4 парчиња
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот
поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ
ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со
превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објект во нејзината оригинална
состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот
и Продавачот ја откажете трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации
е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или
негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
SC1580
Повод:
Шема:
Момче & Девојка,Облека,Слика На Цртан Филм
Материјал:
Платно
Бренд Име:
SHICAI
is_customized:
Yes
Големина:
L

Поврзани производи