Ретро Печатени Прекрасна Деца Деца Девојки Флорални Партија Танцување Flounce Т Кошула Блузи Блуза 1-5T
Ново - 15 %

Ретро Печатени Прекрасна Деца Деца Девојки Флорални Партија Танцување Flounce Т Кошула Блузи Блуза 1-5T

Залиха
DEN 156.00
DEN 132.00
Износот:


Ретро Печатени Прекрасна Деца Деца Девојки Флорални Партија Танцување Flounce Т Кошула Блузи Блуза 1-5 T
Опис :
Висок квалитет и 100% Сосема Нов
Боја : Како на Сликата
Материјал : Памук Мешавина
Пакет се вклучени : 1 девојки т кошула
Големина На Табелата
Големина на 100 110 120 130 140 = Големина 1 T 2 T 3 T 4 T 5 T
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме!
Pls дозволете 2~3 cm мерка грешка додека изборот на големината на вашето дете според следнава големина на табелата.
Преглед :
Нашата Услуга :

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 12M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
Печатени Флорални Девојки T-shirt
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи