4Pin Molex Машки 1 до 2 SATA Женски Напојување Продолжување Кабел IDE Моќ Порта на Двоен 15 Pin SATA Y Splitter
Ново - 5 %

4Pin Molex Машки 1 до 2 SATA Женски Напојување Продолжување Кабел IDE Моќ Порта на Двоен 15 Pin SATA Y Splitter

Залиха
DEN 239.52
DEN 228.00
Износот:

Опис : 100% сосема нов & висок квалитет на Кабел должина : 13.5 cm Нето тежина : 14g Боја : Како на сликата покаже Конектори : 1 x Molex IDE 4 pin, 2 x Sata 15 pin Користење : Промени 4 Pin IDE 2 SATA 15 Pin Моќ Cabl Пакет се Вклучени : 1 x 4 pin до 15 pin Y Splitter Кабел

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
IOCREST
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
CBL-IDE-SATA-001

Поврзани производи