Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Galaxy S Дуа S7562 Тренд Плус S7580 S7582 Флип Паричникот Покривајте Телефонот Случај
Ново - 10 %

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Galaxy S Дуа S7562 Тренд Плус S7580 S7582 Флип Паричникот Покривајте Телефонот

Залиха
DEN 206.40
DEN 186.00
Износот:

Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Во светот;
2). Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Време на испорака
1). ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Ние се грижиме за нашите клиенти. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
cashion Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Galaxy S Дуа S7562 Тренд Плус S7580 S7582 Флип Wollet Покривајте Телефонот Случај
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Samsung Galaxy S Дуа S7562 Тренд Плус S7580 S7582 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy S Дуа S7562 Тренд Плус S7580 S7582

Поврзани производи