За 2017 2018 Тојота C-HR CHR В ЧАС Портата Слот Подлога Не се лизга Првенство Душеци Анти Лизга Вратата Ритам Мат Внатрешни работи, Автомобил Стил Додаток
Ново - 15 %

За 2017 2018 Тојота C-HR CHR В ЧАС Портата Слот Подлога Не се лизга Првенство Душеци Анти Лизга Вратата Ритам Мат Внатрешни

Залиха
DEN 959.52
DEN 816.00
Износот:

13 компјутери/set 2).
Предмет : За 2016 2017 2018 Тојота C-HR Портата Слот Подлога Не се лизга Првенство Душеци Анти Лизга Вратата Ритам Мат
Боја : Црно-Црвено, Црно-Сино, Црно-Бел( Noctilucent )
За Noctilucent Забележите : Кога ќе примите Noctilucent модел,ве Молиме да се стави на под сонце или светла за да ги апсорбира светлина енергија,а потоа ги стави во вашиот автомобил, тогаш тие ќе работат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблем за вас, како најбрзо што можеме. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
. Ако ви треба помош кога место нарачате, ве молиме контактирајте со нас; Ако не можете да ги пратите на вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас; Ако не го добиете вашиот парцела по истекот на 30 дена од плаќања, ве молиме контактирајте со нас; Ако имате било какви загриженост по добие објектот, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако имате било какви загриженост, ве молиме да бидат слободни да контакт. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Одлична Декорација и Заштита 4). Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ви благодарам за вашата соработка во однапред. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive Повратни информации и 5 Ѕвезди .Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не се со добар квалитет. Поради времето за испорака зависи од третиот дел, ве молиме да се чувствуваат слободни да cotnact ни ако имате било какви загриженост. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Направени на квалитетот Латекс 3). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние секогаш тука(Порака,e-mail,Trademanger), Секој e-mail ќе се одговори во рок од 24 часа . Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Декларираните карактеристики

Боја Име:
Сина, Црвена, Бела
Материјал Тип:
Силика Гел
Бренд Име:
ANTEKE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
Автомобил Производител:
За Тојота
Автомобил модел:
C-HR
Модел Година:
2016, 2017, 2018

Поврзани производи