20pairs под око печ Професионални lint слободни око влошки за продолжување eyelash
Ново - 35 %

20pairs под око печ Професионални lint слободни око влошки за продолжување eyelash

Залиха
DEN 593.28
DEN 385.00
Износот:


Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Времето за испорака на Кина пост се регистрирате воздух mail и Singepore пост е околу 20-45 работни дена, откако беше објавено нормално . Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-60 дена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Должина:
20pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Големина:
20pairs
Количина:
20pairs
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Број На Модел На:
20pairs
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Лажни Трепки Стил:
Други

Поврзани производи