Пополнете 400G 600G 800G 1000G Ultralight отворено пешачење туристи кампување возрасни вреќа за Спиење Плик goose надолу вреќа за спиење
Ново - 10 %

Пополнете 400G 600G 800G 1000G Ultralight отворено пешачење туристи кампување возрасни вреќа за Спиење Плик goose надолу вреќа

Залиха
DEN 3350.40
DEN 3015.00
Износот:


Почитувани купувачот пријател,овој производ има две димензии. Прво,210*80см. За висина помалку од 180cm. Второ,230*90cm. Погоден висина 180-200cm Кога ќе купите една белешка за да изберете големина. Среќен шопинг! Детали за производот : Бренд : WINGACE Ткаенини : 320 T најлон ткаенина Фил : 95% goose надолу Меки Сила : 800+ Погоден Висина : 160cm-200cm Надолу пополнување Вкупната тежина Температура 400 G 900 G 25 C ~ 15 C ~ 5 C 600 G 1100 G 20 C ~ 10 C ~ 0 C 800 G 1300 G 15 В ~ 5 C ~ -5 C 1000 G 1500 G 10 C ~ 0 C~ -10 C 1200 G 1700 G 5 C ~ -5 C ~ -15 C 1500 G 2000 G 0 C~ -10 C ~ -20 C 1800 G 2300 G -5 C ~ -15 C ~ -25 C 2000 G 2500 G -10 C ~ -20 C ~ -30 C 2500 G 3000 G -15 C ~ -25 C ~ -35 C 3000 G 3500 G -20 C ~ -30 C ~ -40 Ц 3500 G 4000 G -25 C ~ -35 C ~ -45 C 4000 G 4500 G -30 C ~ -40 Ц ~ -50 C Посебна Забелешка : Прво,затоа што различни луѓе во различни физичка состојба,така што користењето на вреќа за спиење соодветна температура ќе бидат различни. Па кога ќе се купи вреќа за спиење,ве молиме изберете во зависност од тежината на пополнување надолу. Повеќе тежина, повеќе топлина. Второ,пополнување надолу сите користење на машината автоматски населените. Обично,грешка, ќе биде во рамките на 100 G. Трето,ако ви треба поголем големина,ве молиме пратете ми порака. Ако ви треба други стилови,ве молиме пратете ми порака. Ако треба ќе треба трговија на големо,ние ќе ви даде попуст цена,ве молиме дај ми порака. Четврто,ако треба да се користат две вреќи за спиење спојуваат. Кога ќе се направи ред,молам дај ми порака. На пример : Еден од ведро небо,кога бев лежат таму кога патент на левата страна. Уште еден син,кога бев лежат таму кога патент на правото. Ние ќе работиме напорно! За сите купувачи можат да бидат задоволни! Среќен шопинг!

Декларираните карактеристики

Стил:
Плик Тип
Тип:
3 Сезона
Должина:
Lengthened (1.8 m-2 m Height)
категорија:
долу вреќа за спиење
Удобно Температурна Скала:
[-10℃~-20℃]
Применливи Луѓе:
Возрасни
Пополнување:
Goose Надолу
Сезоната:
Пролет & Есен,Зима
Вреќа За Спиење Температурна Скала Категорија:
Пролетта и Есента Вреќа за Спиење
is_customized:
Yes
Големина:
230/210*80cm
Бренд Име:
WINGACE
Еднокреветни/Двокреветни Вреќа За Спиење:
Спојување Двојно Вреќа За Спиење
Број На Модел На:
E-Cai-G-1Pin
Ткаенини:
320T Висок квалитет ткаенини

Поврзани производи