БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ВОК ГОТВЕЊЕ ТЕНЏЕРЕ БЕЗ СЛОЈ НЕ-СТАП КЛАСИЧНАТА КАМПУВАЊЕ НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА
Ново - 42 %

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ВОК ГОТВЕЊЕ ТЕНЏЕРЕ БЕЗ СЛОЈ НЕ-СТАП КЛАСИЧНАТА КАМПУВАЊЕ НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА

Залиха
DEN 2399.52
DEN 1392.00
Износот:


БЕЗ СЛОЈ НЕ-СТАП КЛАСИЧНАТА ЖЕЛЕЗО ТЕНЏЕРЕ КАМПУВАЊЕ ЗА УПОТРЕБА НА ОТВОРЕНО ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ВОК ГОТВЕЊЕ ТЕНЏЕРЕ
НАПОМЕНА : СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕ НА ГОЛЕМИНАТА КОГА ЌЕ ГО НАПРАВИТЕ ИЗБОРОТ.
ТАМУ ОЗНАЧЕНИ ГЛАВАТА КРУГ СО ДИЈАМЕТАР И ДЛАБОКО ГОЛЕМИНА.
27 CM 30 CM Е ПОМАЛА ГОЛЕМИНА,ТОА НЕ Е ПРЕДЛОЖЕН.
Се НАДЕВАМЕ ЌЕ ја ОДБЕРЕТЕ 34cm НАЈМАЛКУ.
Ова е orignial леано железо тенџере, без било слој.
Кога за првпат ја користите, ве молиме да користите некои масло да се четка тенџере внатре и задница. 2-3 пати.
Ќе се најде тоа е многу црна сјајна. И да го користите неколку време, можете, исто така, може да се обидете повторно овој чекор, масло brish вок.
Од ден на ден, вие ќе добиете убав црна сјајна вок, со подобра nonstick функција и добар во се готви храна.
ЗА ПРОДАВАЧОТ ПРЕВОЗОТ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА , НЕКОИ ОБЈЕКТИ СО РАЗЛИЧНИ ТЕЖИНИ,
ТАКА НИЕ СЕ ПОСТАВИ ПРОДАВАЧОТ ЗА ИСПОРАКА МЕТОД, НО СИТЕ ПРЕВОЗОТ НАЧИН МОЖЕ ДА СЕ СЛЕДИ,
ТОА Е ПОДОБАР НАЧИН ЗА ДА ВАШАТА ЗЕМЈА.
За по продажба, било каков проблем, ве молиме може да се поврзеш wtih нас, прво? ние ви помогне да го решите проблемот пред да спор.

Декларираните карактеристики

Тип:
Woks
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB
Материјал:
Железо
Садот Покријте Тип:
Без Тенџере Маска
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
LC Love_Call
Број На Модел На:
LK306325
Вок тип:
Не-стап
Метал Тип:
Железо
Применливи Шпоретот:
Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет

Поврзани производи