Јуни Кралицата! КАФЕ ВОДООТПОРЕН MENS ЖЕНСКА BBQ ГОТВЕЊЕ МЕСАР КУЈНА НОВИНА ГОТВАЧ ПРЕСТИЛКА

Јуни Кралицата! КАФЕ ВОДООТПОРЕН MENS ЖЕНСКА BBQ ГОТВЕЊЕ МЕСАР КУЈНА НОВИНА ГОТВАЧ ПРЕСТИЛКА

Залиха
DEN 114.72
Износот:

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!
Кафе Обичен Престилка со Предниот Џеб за Готвачи Касапи Кујната Готвење Занает Обичен Касапи, готвачи, готвачи кујна престилка со половината врски & вратот рака Џеб на предната Перат Една големина одговара на повеќето

Декларираните карактеристики

Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Краток
Употреба:
Печење Душеци
Тип:
Лигавче

Поврзани производи