5pcs 30w/50w/70w/100w /150w КОЧАН LED нема потреба LED ДРАЈВЕР AC220V 110V LED Floodlight Светилка Бела/топло бела Бесплатен Превозот
Ново - 5 %

5pcs 30w/50w/70w/100w /150w КОЧАН LED нема потреба LED ДРАЈВЕР AC220V 110V LED Floodlight Светилка Бела/топло бела Бесплатен

Залиха
DEN 888.00
DEN 844.00
Износот:


Опис На Производот
1.Моќност : 30w/50 W/70w/100 W
2.Напон : AC220 V,AC110 V
3.Lumious : 80 LM / W
4.Боја : Бела 6000-6500 K
Топло бела 3000-3200 K
5.CRI : 70 Ra
6.ГОЛЕМИНА : 30 W : 40*90mm 50 W : 40*110mm 70 W : 45*160mm 100 W : 45*160mm 150 W : 53*190mm
7.lumious област : 30 W : 71*13mm 50 W : 106*13mm 70 W : 147*15mm 100 W : 147*15mm 150 W : 170*20mm
8.PC>0.9
Плаќање
1. Ние прифатени Зачувам плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.
3. Нашите цени не вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот
1. Ние брод во Светот .
2. Дополнителни давачки или прилагодено такса се купувачи одговорност.
3. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по плаќање завршен примени.
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови .Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
5. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Испраќање и Наплата
1. DOA(Мртов на Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
2. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
3. Купувачот треба да се плати се врати превозот.
4. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето мејлинг треба да биде превземено од страна на Клиентите.
5. Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби ,но немојте да се грижите за тоа .Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на ,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да .Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
Гаранција и Повратни информации
1. Ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации. и ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден .едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
2. 2 години Производителот Гаранција (со Исклучок на contrived штета или misusage). Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
3. Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи. Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати. Ние ќе се обезбеди целосна адреса.
4. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. Тоа е наше задоволство да се поправи тоа.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
6000-6500k, 3000-3200k
Wattage:
30w, 50w, 70w, 100w, 150w
боја:
AC110V, AC220V
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Бренд Име:
OUMURUI
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
180°
Број на LED Чип:
Други
Напон:
AC220V/110V
Повод:
Плоштад
сертификација:
CCC
LED Чип Бренд:
SANAN
Должина:
other
Моќ Толеранција:
Други
База Тип:
Други
Обликот:
Плоштад

Поврзани производи