Трговија на големо 100 Компјутери/set Медиум Shisha Наргиле Круг Устата Совет Филтри за Еднократна употреба За Наргиле Нова Мода

Трговија на големо 100 Компјутери/set Медиум Shisha Наргиле Круг Устата Совет Филтри за Еднократна употреба За Наргиле Нова

Залиха
DEN 152.64
Износот:


100% сосема нов и висок квалитет.
Спецификација :
Облик : Тркалезна Устата
Материјал : пластика
Пакетот Вклучува :
1 Buc Устата Совети

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Johannisban
Обликот:
Бесплатни Тип
Број На Модел На:
JJ2487_h
Shape1:
круг устата
Модел Тип:
Пушењето Цевки
quatity:
100pcs
Материјал:
Пластични делови

Поврзани производи