Висок Квалитет На Нов Дом Градина Црево Цевка Splitter Пластични Наводнување Капка По Капка Вода Конектор Земјоделски 4 Начин Допрете Конектори
Ново - 50 %

Висок Квалитет На Нов Дом Градина Црево Цевка Splitter Пластични Наводнување Капка По Капка Вода Конектор Земјоделски 4 Начин

Залиха
DEN 583.68
DEN 292.00
Износот:


Материјал : пластика
Боја : како на сликата
Карактеристики : 4 TRUMPF
Пакет Содржи : 1x Вода Конектор
Карактеристики :
Ова го претвора еден допрете во 4 места. Вклучува затвори-оф вентил на секој штекер. 3/4 инчи BSP навој влезот за да одговара на повеќето градина чешми. 4 x 1/2 инчи брзо се поврзете машки места.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Тип:
Наводнување Колекции
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
NUB6593256

Поврзани производи