5 Сетови 2 Pin Sumitomo МТ-090-2-special2R-F 6189-0033 Женски Авто Автомобил Конектор Сензор на Температура на Вода 6189-0033 Toyota, Mazda

5 Сетови 2 Pin Sumitomo МТ-090-2-special2R-F 6189-0033 Женски Авто Автомобил Конектор Сензор на Температура на Вода 6189-0033

Залиха
DEN 308.16
Износот:


2 Pin Sumitomo МТ-090-2-special2 R-F(6189-0033) Женски Авто Автомобил Конектор Сензор на Температура на Вода 6189-003
Секој сет вклучуваат иглички и печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ7025-2-21
Број На Модел На:
6189-0033
Примена:
Автомобилската
Пол:
Женски

Поврзани производи