Виолетова Виножито Сјајот Микс УВ Помине Уметност Сјајот Акрилик Прав Пентагон Sequins Лист Помине Материјали Декорација 275
Ново - 20 %

Виолетова Виножито Сјајот Микс УВ Помине Уметност Сјајот Акрилик Прав Пентагон Sequins Лист Помине Материјали Декорација 275

Залиха
DEN 60.00
DEN 48.00
Износот:

парче
- За следење на број и следење на информации
Ако изберете бесплатен превозот, јас т е без следење.
Ако сакате да знаете каде објектот е, ве молиме контактирајте со нас во 5 недели откако на објектот се испраќаат надвор. Ние ќе го провериме за што со post office.
Виолетова Виножито Сјајот Микс УВ Помине Уметност Сјајот Акрилик Прав Пентагон Sequins Лист Помине Материјали Декорација 275
имаме многу бои за микс сјај. ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе
Нето тежина за 4g Пакет, вклучувајќи : 1 x микс големина сјајот на ноктите
боја : како на сликата
Ова е микс големина сјајот sequins
Како да го користите овој производи

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
EchiQ
НЕТО-WT.:
4
Број На Модел На:
275
Материјал:
Пластични делови
Количина:
1
Тип На Објект:
сјајот на ноктите

Поврзани производи