филтер за воздух за 2014 година кинескиот Ѕид Лебди H2 1.5 Т oem:1109110XSZ08A #FK694

филтер за воздух за 2014 година кинескиот Ѕид Лебди H2 1.5 Т oem:1109110XSZ08A FK694

Залиха
DEN 506.88
Износот:


Декларираните карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
44
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Објектот Ширина:
227
Објектот Должина:
257
Материјал Тип:
филтер хартија
Осветленост Дел Број:
1109110XSZ08A
Бренд Име:
AUTODAB
Поставување на Возило:
in
Другиот Дел Број:
1109110XSZ08A
Производителот Дел Број:
1109110XSZ08A

Поврзани производи