2 Парчиња 1/2' Црево Конектор Градина Алатки Брзи Конектори За Поправка На Оштетените Течни Адаптер Градина Вода За Наводнување Конектор Зглобовите
Ново - 19 %

2 Парчиња 1/2' Црево Конектор Градина Алатки Брзи Конектори За Поправка На Оштетените Течни Адаптер Градина Вода За Наводнување

Залиха
DEN 66.72
DEN 54.00
Износот:

Русија експрес-SPSR (пакет тежина 800g или повеќе) : 8-38 дена. F : испорачуван ЕМС : 3 - 15 дена.
[xlmodel]-[производи]-[34257]
[xlmodel]-[производи]-[34257]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне . Се прошири адаптер и поправка; 2.
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[30306]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис на Производот
1/2' Црево Конектор
Спецификации :
Име : 1/2 "градина црево конектор или Mender
Материјал : ABS пластика. За, како Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас, и Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Не можеме да брод на неделите и други државни празници. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија. кои се Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 39 дена. C : Финска Пост : 15-40 дена.

Декларираните карактеристики

Дијаметар:
1/2
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Поправка Конектори
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
Din
Број На Модел На:
Унија Mender
Име:
Поправка на зглобовите
Бои:
Зелено И Црна
Материјал:
ABS Пластика
Конекција големина:
1/2 инчи црево
Материјал Карактеристики 1:
Не-Токсични
Материјал Карактеристики 2:
Невкусна
Материјал Карактеристики 3:
Заштита на животната средина

Поврзани производи