Beaded Хривнија Турски Уроци Амајлија Шарм Страна На Фауима Сребрена Алка На Синџирот На Алки Жени Мажи Прилагодливи Wristbands Накит
Ново - 46 %

Beaded Хривнија Турски Уроци Амајлија Шарм Страна На Фауима Сребрена Алка На Синџирот На Алки Жени Мажи Прилагодливи Wristbands

Залиха
DEN 25.92
DEN 14.00
Износот:


Beaded Хривнија Турски Уроци Амајлија Шарм Страна На Фауима Сребрена Алка На Синџирот На Алки Жени Мажи Прилагодливи Wristbands Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Како слика Количина : 1 парче

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
wj.јао
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Змија Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
CM
боја:
Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Поврзани производи