S3 Цртан филм Слики Телефон Случај за Galaxy S3 Мода Кожа Случај за Samsung Галакси S3 III i9300 9300 Покрие Со Карта Сопствениците
Ново - 10 %

S3 Цртан филм Слики Телефон Случај за Galaxy S3 Мода Кожа Случај за Samsung Галакси S3 III i9300 9300 Покрие Со Карта Сопствениците

Залиха
DEN 206.40
DEN 186.00
Износот:

Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
8). Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Ве молиме repack објектот внимателно. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Во светот;
2). Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ви благодариме!
1). Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
I9300 Галакси SIII
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За

Поврзани производи