GUSGU Автомобил Телефон Носителот потпирачи за глава Заградата 360 Степен Ротација Прилагодливи Универзална задното Седиште се Залагаме За iPhone 6/7/8/8 Плус/X/iPad
Ново - 32 %

GUSGU Автомобил Телефон Носителот потпирачи за глава Заградата 360 Степен Ротација Прилагодливи Универзална задното Седиште

Залиха
DEN 556.80
DEN 379.00
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница!
Ветивме, ние ќе испорака во рок од 24 часа!
GUSGU Автомобил Заградата Телефон носителот Стојат Универзална 360 степен Ротација Автомобил задното Седиште Планината Држач за Телефон/i Pad

Мешање Цел
Ако ви се случува да нарачате 5 компјутери или повеќе производи во нашата продавница и сакате да се добие најголемиот дел попуст. Ве молиме маил или порака ни за цел детал. Ние ќе се пресмета конечната цена за вас.
ДДВ, Увозот на Даночните, Царинските Данок
Нормално, ние ќе ги пренесе од личност до Личност , ја прати како подарок и прогласи ниска вредност за сите пратката. Ако ви се допаѓа да се изјасни помала вредност отколку на цел износ. Ве молиме напишете вашето барање во цел порака , ние ќе го следат вашиот настава соодветно.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
GU-CBH
Бренд Име:
GUSGU
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Има Звучник:
No
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
Yes
Материјал:
Алуминиум Легура
Име на производ:
Автомобил Потпирачи За Глава Заградата
Материјал:
Алуминиум Легура
боја:
Црвена, Црна
Инсталација Метод:
Се водат копчето
Фиксни делови:
Автомобил потпирачи за глава со метални прачки
се залагаме за телефонот:
360 степен Ротација ЗА Телефон/iPad Стојат
Универзален Мобилен телефон Стојат :
Универзален Мобилен телефон Стојат Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Стои
планината носителот:
Универзален Мобилен телефон Стојат Автомобил задното Седиште Планината Носителот
Мулти-функција потпирачи за глава Stent:
Мулти-функција Автомобил потпирачи за глава Stent за Таблет КОМПЈУТЕР
прилагодлив држач:
прилагодливи телефон носителот

Поврзани производи