2 парчиња/многу XGE Нови слушалка за Уво во приемникот earpieces Замена за Леново АТМОСФЕРА P1 врвен квалитет

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка за Уво во приемникот earpieces Замена за Леново АТМОСФЕРА P1 врвен квалитет

Залиха
DEN 191.52
Износот:


Потсетување :
1. Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ. Со цел да се avoide проблеми, Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот.
2. Цел ќе биде предаден во 2-5 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Или сме во долг јавен празник домашни]
3. Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа со нас според својата цел. Ние ќе ги провери и да ви одговори веднаш штом ќе може да.
4. Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата исплата. Обично ќе трае 15~60 работни дена да пристигне, па pls чека тој многу трпеливо.
5. Пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус). Ако Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел.
6. Ако имате било какви проблеми по ставка примени, вие сте добредојдени да не контактирате за решенија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се направи нашите клиенти задоволни.
7. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи :

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
XGE
Број На Модел На:
за Леново Атмосфера P1
Компатибилен Бренд:
Леново

Поврзани производи