HSIC Аниме Смрт Белешка Буква L Логото Keychain Анимација Метал Алуминиум во Сребрена Копче Синџири за Мажи Жени Клучните Прстени Подароци HC11602
Ново - 41 %

HSIC Аниме Смрт Белешка Буква L Логото Keychain Анимација Метал Алуминиум во Сребрена Копче Синџири за Мажи Жени Клучните Прстени

Залиха
DEN 123.36
DEN 73.00
Износот:

HSIC Аниме Смрт Белешка Буква L Логото Keychain Анимација Метал Алуминиум во Сребрена Копче Синџири за Мажи Жени Клучните Прстени Подароци HC11602 Состојба : 100% сосема нов Материјал : Цинк Легура Боја : слика боја, Големина : 3х3.5cm Тежина : 12g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок/Шопинг Пакет се вклучени : 1pcs(Како слика show) Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Мажи/Тато Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и Снабдувач ветување : Пакет : Сите накит ќе биде внимателно. спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Секој објект со opp пакување. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш! BR APPLE&Мона За нас за тоа : Ние сме високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка. Драг пријател, Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел. Но, ние препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет (вклучувајќи земјата : САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, руската,Израел,Саудиска,Украина,Норвешка и Бразил) ако ви треба предмети ugently и треба следење на број. ве молиме да плаќаат за превозот линк :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Скок
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
11602
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Фитнес Тракер,Спиење Tracker,Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Материјал:
Метал
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Пол:
Млади и Зрелост женски машки и
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
метални легури
is_customized:
Yes
Големина:
3x3.5cm
Тежина:
12g
Следење на информации:
>7 USD со следење на број
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Стил:
мода,нов,филм

Поврзани производи