120PCS Лажни Совети Помине Уметност Дизајн Акрилик полски Одбор Пракса се Зголеми Фан Налепници во Облик на Тркала Екранот полски Боја се Појавува Алатки
Ново - 17 %

120PCS Лажни Совети Помине Уметност Дизајн Акрилик полски Одбор Пракса се Зголеми Фан Налепници во Облик на Тркала Екранот полски

Залиха
DEN 172.32
DEN 143.00
Износот:


120 PCS Лажни Совети Помине Уметност Дизајн Акрилик полски Одбор Пракса се Зголеми Фан Налепници во Облик на Тркала Екранот полски Боја се Појавува Алатки
Детали за производот 100% сосема нов Модел : како на сликата покажуваат Погодни за лак пракса и ноктите декорација display Item Type : Помине Уметност Опрема Материјал : Акрилна Боја : Транспарентна,Природата Пакетот вклучува : 1 ноктите се прикаже група од 10 X12 совети За Условите : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

Декларираните карактеристики

боја:
Јасно, Природата
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Големина:
For Finger
Тип:
Целосна Помине Совети
Примена:
Прст
Ноктите Ширина:
11cm
Должина На Ноктите:
13cm
Количина:
1 сет
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Лажни Нокти
Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes
Точка име :
Цвет Боја На Екранот
боја:
Природни или Clear (Покаже како слика )
Производ Статус:
Акции
Стил:
Помине Уметност Убавина Нега Алатки
Производ Карактеристики:
ноктите екранот
Функција:
Полски Боја Покажува
Тип:
Целосна Помине Совети
Функција:
Ноктите се Прикаже Стилски Нов DIY

Поврзани производи