Безжична Флеш Strobe Сирената За GSM Аларм Систем 433MHz, исто Така, тоа е место аларм систем, може да го додадете 100 безжична детектори,
Ново - 18 %

Безжична Флеш Strobe Сирената За GSM Аларм Систем 433MHz, исто Така, тоа е место аларм систем, може да го додадете 100 безжична

Залиха
DEN 507.84
DEN 417.00
Износот:

Алармот сирената connnector 3. Со цел да се реши овој проблем, имаме развиена безжична сирената од контролорот, по се инсталира овој контролер, вашиот жичен сирената ќе стане безжична сирената, имаме донесе високи перформанси чип технологија на обработка. Ако веќе го имате жичен сирената, препорачуваме да изберете SC_433_A тип. Можете да изберете различни аларм сирената за овој контролер. Тоа е, исто така, Мини Аларм Систем, можете да додадете вратата детектор, детектор на движење, детектор на чад, гас детектор, итн. Тоа може да се препознае безжична детектор тип интелигентно. (Ако вашиот аларм домаќин без безжичен предавател модул)
Режим 2 : Програма безжичниот сирената на екстра безжичен предавател модул.
Превозот, Ако сте од Русија, ве молиме оставете ги вашите полно име за мене,ви благодариме!! Понекогаш,на испорача време може да го одложи неколку дена,поради лошите временски услови или во текот на зафатен сезона, ве молиме, не грижете се. Ве молиме прашајте ме ако имате проблем. Ако вашиот аларм систем е инсталиран во својата соба, а потоа на жичен сирената мора да биде во вашата соба и кога аларм систем, ќе биде премногу уплашени, бидејќи на многу гласна сирена, тоа е многу штетно за вашето здравје. Можете да додадете 100 парчиња на далечински контролер и безжични детектор на овој контролер.

Декларираните карактеристики

Лозинката Тастатура:
No
моќност:
DC 12V
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Видео Интерфејс:
No
Зона Број:
30 далечински контролер + безжични детектор
Бренд Име:
Earykong
Број На Модел На:
SC-433
Екранот:
No
Излез Број:
поддршка 1 жичен детектор
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Алармот Тип:
Алармот
Тип:
Безжичен Контролер Сирената
Работна Фреквенција:
433Mhz
Употреба:
За 433MHz Безжична Аларм Систем
Поддршка далечински контролер:
100 парчиња
Поддршка за безжичен детектор :
100 парчиња
моќ адаптер:
12V ЕУ/AU/US/велика БРИТАНИЈА Опции

Поврзани производи