10pcs/многу Легура Накит Помине Уметност Декорација Trangle Плоштадот Злато Рамка Со Бел Бисер Сјајот Rhinestones

10pcs/многу Легура Накит Помине Уметност Декорација Trangle Плоштадот Злато Рамка Со Бел Бисер Сјајот Rhinestones

Залиха
DEN 91.20
Износот:


10pcs/многу Легура Накит Помине Уметност Декорација Trangle Плоштадот Злато Рамка Со Бел Бисер Сјајот Rhinestones
Голем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност Ученик
Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални
Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени
Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност, итн
Да секој купувач : ако цел износ достигне $5, ќе испрати еден мал подарок за у за слободни.
и количината е голема, pls контакт со мене, ќе се даде голем попуст.
Пакет Содржина :
10pcs x Помине уметност легура декорација

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
TSZS
Број На Модел На:
C831-C840
Количина:
10pcs/многу
Материјал:
Метал
боја:
Злато
Употреба:
Помине Уметност
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
дизајн:
бисер и кристал
Материјал:
Метал
Стил:
trangle, овал, квадрат

Поврзани производи