Кујна DIY Пластични Meatballs Meatballs Двојно-заврши Meatball Создателот Meatballs Риба Торта Производител на Ориз-месо Кнедли
Ново - 36 %

Кујна DIY Пластични Meatballs Meatballs Двојно-заврши Meatball Создателот Meatballs Риба Торта Производител на Ориз-месо Кнедли

Залиха
DEN 127.68
DEN 82.00
Износот:


Еко-пријателски Кујна Пластични Meatballs Meatballs Кујна DIY Двојно-заврши Meatball Создателот Meatballs Риба Торта Производител на Ориз-месо Кнедли
Материјал : ПП
Големина на : 24.5x4cm(2.8 cm)22cm
Боја : Бела
Пакување : Opp/торба
Тежина : 45g
Функција : Meatball производител
Функција : 100% сосема нов, Еко-пријателски , Погодност.

Декларираните карактеристики

Тип:
Месо & Живина Алатки
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
SW872522
Месо & Живина Алатки Тип:
Пети Одлуки
боја:
Бела
Големина:
24.5x4cm(2.8 cm)22cm
Тежина:
45g
Материјал:
PP
Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Пластични Meatballs Meatballs
Употреба:
Производител на Ориз-месо Кнедли
Име:
meatball производител
Функција:
Conveninece
Стил:
нов дизајн

Поврзани производи