Нови 5pcs/пакет Овален Облик на Рамни Кристал AB Сјајна Дијаманти Помине Уметност Украси DIY Убавина Помине Накит Материјали
Ново - 25 %

Нови 5pcs/пакет Овален Облик на Рамни Кристал AB Сјајна Дијаманти Помине Уметност Украси DIY Убавина Помине Накит Материјали

Залиха
DEN 88.32
DEN 66.00
Износот:


Нови 5pcs Овален Облик на Рамни Кристал AB Сјајна Дијаманти Помине Уметност Украси DIY Убавина Помине Накит Материјали
Материјал : AB Оган Легура rhinestones
Големина : како фотографија шоу
Карактер : Сјајна кристал, се направи повеќе елегантна и шармантна
Пакување Cotent : 5pcs

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
5pcs/пакет
Бренд Име:
Misscheering
Број На Модел На:
ноктите rhinestones
Тежина:
1g
Големина:
as photo
Материјал:
Легура
Дизајни:
кристал ab
Стил:
Нова Мода Шарм
Тип:
3d легура помине уметност
Карактер:
кристал декорација на нокти
Функција:
DIY помине уметност декорации
Ноктите Алатки:
3d помине уметност декорација
ноктите додатоци:
3d легура декорација на нокти
Помине Уметност:
ноктите кристал декорација

Поврзани производи