Нови 10.1 Инчен USB Тастатура за Андроид Таблет КОМПЈУТЕР Кожа Случај Покрие USB Тастатура Стојат подарок Тастатура покрива Црна
Ново - 33 %

Нови 10.1 Инчен USB Тастатура за Андроид Таблет КОМПЈУТЕР Кожа Случај Покрие USB Тастатура Стојат подарок Тастатура покрива

Залиха
DEN 744.96
DEN 499.00
Износот:


Нови 10.1 Инчен USB Тастатура за Андроид Таблет КОМПЈУТЕР Кожа Случај Покрие USB Тастатура Стојат подарок Тастатура маска
Функција :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет.
Материјал : СТП кожа.
Издржливи и удобен се справи, да го однесете вашиот таблет компјутер со вас никогаш не била толку лесно и стилски.
Вградена тастатура со usb кабел овозможи таблет компјутер корисникот за лесно и брзо пишување секаде и секогаш кога ќе сакате да го.
Со прилагодливи врвот табот и еластична бенд на десен агол да безбеден вашиот таблет.
Нема потреба да се наплаќа, многу преносни да ја користите.
Веројатно најдобар додаток корисници би можеле да имаат за нивниот таблет компјутер.
Компатибилен со Google Android Систем.
Се применува за 10.1" Инчен Android Таблет КОМПЈУТЕР
Пакет Содржина :
1 X 10.1" Инчен Android Таблет КОМПЈУТЕР Кожа Случај Покрие USB Тастатура Стојат
1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. 2.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. 3.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1 - 5 работни дена за исплата добиле ,ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во времето,ве молиме љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи.
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е бесплатен превозот за повеќето земји. Покрај тоа, ние нудиме e Packet, Русија Воздух(Ruston), EMS, DHL и така натаму.
3.Кога ќе примите предмети ќе нареди.Ве молиме проверете го ова внимателно во рок од 24 часа.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
1.Ако имате било каква потреба или проблем,ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака,ние секогаш при тука!
2.Ако не сте задоволни со квалитетот на вашата нарачка,можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање : се Врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако имате било какви проблеми plesae контактирајте ни прв, ни остави nagative повратни информации или отворете спорот не може да го реши проблемот. Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга. Па, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете задоволство резултат!
Можете да разговарате со нас кога ние areonline. Исто така, можете да ни испратите е-пошта.
Внимание : Поради различни царински правила во секоја земја. Со цел да се пакет мазна царинење. Ние ги испратите на пакувањето на производот, не е ист. Некои земји не испраќате оригинални пакувања. Се надевам дека ќе разбере . Имате прашања слободно контактирајте со нас. среќен шопинг !

Декларираните карактеристики

Работата Стил:
капацитивни
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
LANDFOX
Примена:
Лаптоп
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
Случај Покрие USB Тастатура Стојат
Стил:
Стандард
Тип:
Жичен
Тастатура Стандард:
Лаптоп Тастатура
Полна Големина тастатура:
No
Врвка За Околу Поддршка:
No
Пакет:
No
Поддржува Човечки Инженеринг:
No
Дали да се поддржи plug and play:
Yes
Механички Тастатура:
No
Времето на пазарот:
2013
Имаат мултимедијални копче за функција:
No
Производи Статус:
Акции
Тастатура Стандард:
стандардна тастатура
Е водоотпорен:
No

Поврзани производи