15pcs/многу 10inch чиста боја балони сакам црвено Срце ѕвезда балон алуминиумска фолија ballons за Вљубените свадба декорација globos
Ново - 25 %

15pcs/многу 10inch чиста боја балони сакам црвено Срце ѕвезда балон алуминиумска фолија ballons за Вљубените свадба декорација

Залиха
DEN 158.88
DEN 119.00
Износот:


15pcs/многу 10inch чиста боја балони сакам црвено Срце балон алуминиумска фолија ballons за свадба љубов декорација globos
Answer : ___________________________ Note : 10-инчен балон не можат да летаат
Ако сакате да се купи фолија балони дека може да лета, јас ви препорачуваме да се купи балон над 18 инчи.

Декларираните карактеристики

Ballon Големина:
10inch
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Бренд Име:
kuchang
is_customized:
Yes
Обликот Стил:
Срцето
Број на Компјутери:
15pcs
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број На Модел На:
H125
Thinkness:
0.03 mm
Тежина:
0.45kg
is_custiomzed:
Yes

Поврзани производи