2017 мода висококвалитетни природни камења мешани круг КАБИНАТА CABOCHON монистра за накит Додатоци 16mm 30pcs/многу големо
Ново - 10 %

2017 мода висококвалитетни природни камења мешани круг КАБИНАТА CABOCHON монистра за накит Додатоци 16mm 30pcs/многу големо

Залиха
DEN 792.00
DEN 713.00
Износот:


Камен Големина : 16mm*16mm
Боја : Како на сликата
Материјал : природни аметист камен
MOQ : 30 PCS
Пакет : OPP вреќа
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
30g
Бренд Име:
fanren
Број На Модел На:
y03
Објектот Дијаметар:
16mm
Надворешниот Дијаметар:
14mm

Поврзани производи