Нови 8 инчен екран на допир за таблет компјутер, мулти-допир капацитивни панел ракопис екран PB80JG2030 FHX Бесплатен превозот

Нови 8 инчен екран на допир за таблет компјутер, мулти-допир капацитивни панел ракопис екран PB80JG2030 FHX Бесплатен превозот

Залиха
DEN 321.60
Износот:


За било какви прашања pls контактирајте ме! Ви благодариме.Ако ви треба брза испорака, како DHL, UPS-от, FEDEX.LCD Дисплеј Само : Доколку сликата под стакло е скршен и допир pancel е НЕ, тогаш вие само треба ЛЦД дисплеј; 3.

Декларираните карактеристики

боја:
Бел екран на допир, Црн екран на допир, Бела боја со алатка, Црна со алатка
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
PB80JG 2030
Големина:
8 inch
Модул Број:
PB80JG2030 FHX
Компатибилен со:
PB80JG2030
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
квалитет:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail

Поврзани производи