Градници За Жени Мека Првенство Широк Градник 48D 50D 52D памук Полна Чаша долна облека на Жените Големите Градници Големини Прилагодливи жица за слободни свадба градн
Ново - 25 %

Градници За Жени Мека Првенство Широк Градник 48D 50D 52D памук Полна Чаша долна облека на Жените Големите Градници Големини

Залиха
DEN 545.28
DEN 409.00
Износот:


Чаша Големина : B C D
Бендот Големина : 34=75 36 =80 38=85 40=90 42=95 44=100 46=105 48=110 50=115 52=120
Материјал : Spandex + Најлон+Полиестер
Кука и Eys : Четири
Пакет се вклучени ;Градник *1
Големина Тип : Азија Големина . Ве молиме зема една големина за вашата вообичаена големина .На пример : 34 D во НАС,36 D за оваа.
НАПОМЕНА :
* Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
* Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
* Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина; ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме.
* Малку боја/моделот на разлики помеѓу серии.

Декларираните карактеристики

Чаша Големина:
B, C, D
Бендови Големина:
34 75, 36 80, 38 85, 40 90, 42 95, 44 100, 46 105, 48 110, 50 115, 52 120
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A-B020006
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Градник Стил:
Им Помогнам,Unlined
Декорација:
Sequined
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око,Назад Затворање
Материјал:
Полиестер,Spandex,Најлон
Бренд Име:
Nessayoo
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
жица за слободни
Шаблон Тип:
Флорални
Куп Форма:
Полна Чаша
првенство:
B C D
Големина:
34 36 38 40 42 44 46 48 50 52
Бои:
Црна,Виолетова,сина,Кафе,Грав паста,Црвена
Ткаенина состав:
Полиестер.Spandex,Најлон

Поврзани производи