Dower Мене Луксузни Модни Меки Силиконски Картичка Торба Метален Затворач Жените Чанта Чанта Случај Покрие Со Синџир За Iphone X 8 7 6 6S Плус

Dower Мене Луксузни Модни Меки Силиконски Картичка Торба Метален Затворач Жените Чанта Чанта Случај Покрие Со Синџир За Iphone

Залиха
DEN 575.52
Износот:


Луксузни Модни Меки Силиконски Картичка Торба Метален Затворач Жените Чанта Чанта Телефон Случај Покрие Со Синџир За Iphone X 8 7 6 6 S Плус Бесплатен превозот
Ние се обезбеди добар квалитет производи!
Ние поддршка капка превозот!
Добредојдовте w holesale и мало!

Декларираните карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
Бренд Име:
dower мене
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Луксузни Модни Меки Силиконски Картичка Торба Метален Затворач Жените Чанта Чанта
дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат,Симпатична,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
6 Sizes
боја:
7 Бои
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи