Legua Wiper ножеви за Опел Astra H(2005-2010),18+22,автомобил wiper,Boneless wiper, ветробранското стакло, Автомобил додаток
Ново - 44 %

Legua Wiper ножеви за Опел Astra H(2005-2010),18+22,автомобил wiper,Boneless wiper, ветробранското стакло, Автомобил додаток

Залиха
DEN 1182.72
DEN 662.00
Износот:


Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : За "Опел" Astra H(2005-2010)
Големина : 18"+22"
Посебна функција : high-definition, трајни
Мила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател :
1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели
2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.
3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и Лево-Страна Диск
5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!
Меѓународни wiper големина на :
100% Вистински снимање :
Wiper компонента :
Производ предност :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :
Фабриката фото :
Производ на сертификатот :
Оригиналното пакување :
Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
Simple packing, Original packing
Име На Модел:
За Astra H
Објектот Висина:
3cm
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
Опел Модел:
Astra
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Тежина:
0.36kg
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
18+22
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-709
Автомобил Производител:
Опел
Автомобил Направи:
за опел
Година:
2005-2010

Поврзани производи