Молив случај на големи 72 дупки Уметност пенкало, боја, молив кутија Канцелариски складирање торба Козметички сочинуваат четка организатор торба училиште материја

Молив случај на големи 72 дупки Уметност пенкало, боја, молив кутија Канцелариски складирање торба Козметички сочинуваат четка

Залиха
DEN 592.32
Износот:


1. Погоден Стегање : Овој молив носител е лесно да се стави на шарени моливи или да ги извади за погоден моливи и флексибилност е исто така погоден.
2. Свитлива Сад : Тоа е количка и ги содржат сите овие моливи по потоа се крена.
3. Мал и Лесен : Тоа е погодно да се носат по таа е укината.
4. Повеќе Бои : Разни бои се опционални. Како црна, виолетова и roseo, итн.

Декларираните карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Ткаенина Тип:
Полиестер
Производот:
Канцеларија Организатор
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Ткаенини

Поврзани производи