ЗА BMW E36 77mm GASOLINA Гориво Пумпа 16141180058 16141182078 1184748 16141181944 16141182079 16141184748 16141182618
Ново - 32 %

ЗА BMW E36 77mm GASOLINA Гориво Пумпа 16141180058 16141182078 1184748 16141181944 16141182079 16141184748 16141182618

Залиха
DEN 623.52
DEN 424.00
Износот:


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Декларираните карактеристики

Објектот Ширина:
16141180058
Производителот Дел Број:
16141182618
Земја/Регион на Производство:
16141182078
Објектот Должина:
16141182078
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Другиот Дел Број:
16141182078
Објектот Тежина:
16141181944
Amarok-Година:
2010
Објектот Висина:
1184748
Специјални Функции:
16141182079
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување на Возило:
16141182078
Бренд Име:
PABOKAY
Фолксваген Модел:
Amarok
Осветленост Дел Број:
16141184748
Должина:
77 mm

Поврзани производи