HD 4.3 Color TFT LCD Виткање Автомобил Следи+ автомобил задна камера за Hyundai VERNA Solaris (Седан)/ За KIA Forte 2009-2012
Ново - 15 %

HD 4.3 Color TFT LCD Виткање Автомобил Следи+ автомобил задна камера за Hyundai VERNA Solaris (Седан)/ За KIA Forte 2009-2012

Залиха
DEN 1615.68
DEN 1373.00
Износот:

88 /парче
Бесплатен превозот 4.64 оз
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .3 инчен TFT 16 : 9 екран
Екранот компонента : Color TFT LCD дисплеј
Видео систем : PAL/NTSC компатибилен
Напојување : DC 12 V
Номинална моќност потрошувачка : 3 W (Max)
Операција температура : -10~+50 целзиусови степени степен
Температура на чување : -30~+70 целзиусови степени степен
Видео сигнал : 1 Vp-p 75 степени
Следи големина на : 28.0 v P-Туп 75 ohm 1.3 инчен TFT Боја Паркинг Следи Автомобил rearview камера DVD GPS Видео обратен екранот US$ 29.88 /парче
Бесплатен Превозот 4.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.38 во
Пакет големина : Прибл.2(OLux со ИЛИ НА) 0.3 инчен стојат безбедност TFT монитор автомобил задните видите камера со висока резолуција и дигитален панел US$ 29.88 /парче
.56 во
Пакет тежина : 415g / 14. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.3" Color TFT LCD Виткање Автомобил Следи+ автомобил задна камера за
Hyundai VERNA Solaris (Седан)/ За KIA Forte 2009-2012
Спецификации : Висока дефиниција Автомобил камера огледало Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/PC3030/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.0 v P-Туп 75 ohm 1.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.3 Инчен Дигитални LCD екран TFT Огледало Следење
Спецификации :
Објектот боја : Црна
Предмет тип : Автомобил монитори
Големина на екранот : 4.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.3" инчен TFT Автомобил LCD Задните Видите Rearview DVD Огледало Следење на автомобил CCD камера камери US$ 34. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
4.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Големина На Дисплеј:
4.3
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Големина:
4.3 ИНЧЕН
Име На Модел:
AQH-5010
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
400g
is_customized:
Yes
rear view camera со следење:
Автомобил На Ретровизорот Се Следи
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Водоотпорен:
IP69K

Поврзани производи