Супер Мултифункционален USB3.0 10 Пристаништа USB ХАБ 3.0 Алуминиум Компјутерски Додатоци за Лаптоп Десктоп Центар со Висок Квалитет Метал ЦЕНТАР

Супер Мултифункционален USB3.0 10 Пристаништа USB ХАБ 3.0 Алуминиум Компјутерски Додатоци за Лаптоп Десктоп Центар со Висок

Залиха
DEN 2044.80
Износот:

0 стик,хард диск esterno,usb 3.5 hdd куќиште usb 3.0 стик,iflash диск,disque dur externe 500gb,iflash,r2d2,ide,дрвени usb,cle usb fantaisie,pendrive personalizado,usb пенкало,пен диск 512gb,мини usb флеш диск,пен диск otg,usb iron man,usb мини,usb 3.0 64gb,sata usb 3.0,диск,надворешен хард диск 1tb,диско duro,usb 3.0,memoria externa,надворешни hdd 2tb,cd-r,1tb хард диск,usb диск,надворешни hdd,usb 1tb,usb 3.0 128gb,memoria usb 32gb,усб,usb цртан филм,harde schijf,usb картичка,usb флеш диск 16gb,свадбен подарок usb,i-flashdrive,usb 512gb,надворешен хард диск 500gb,мобилни багажник,pendriv,2tb флеш диск,externe harde schijf,pendrive usb 3.Клучна Карактеристика : * Професионално фабрика за читач на картички
* Печатење на логото и OEM услуга достапна
* Моден изглед и различни бои за да изберете
* Добар compatiblity,стабилност и високо-брзина на пренос.

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Blueendless
Приклучокот стандард:
US
Пристаништа:
10
Стандард:
USB 3.0
Интерфејс Тип:
USB 3.0
сертификација:
CE, ROHS FCC
Број На Модел На:
H101U3
Funtion:
Никој
Должина:
215
боја:
Сребро.
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Тежина:
0.20kg
Материјал:
Алуминиум
Име:
USB Глушец Тастатура USB Диск Картичка Rearder
USB Порти:
10
Објектот:
USB хаб за USB flash/iphone/samsung/тастатура/маус/
USB стил :
USB 3.0
Функција:
Велосипедот додатоци/Компјутерска Галантерија/USB ХАБ 3.0

Поврзани производи