VariCore VTC6 3.7 V 3000 mAh Li-ion Батерија 18650 30A Испуштање за Sony US18650VTC6 Фенерче Е-цигара ues
Ново - 32 %

VariCore VTC6 3.7 V 3000 mAh Li-ion Батерија 18650 30A Испуштање за Sony US18650VTC6 Фенерче Е-цигара ues

Залиха
DEN 336.00
DEN 228.00
Износот:

Vari Core VTC6 3.7 V 3000 m Ah Li-ion Батерија 18650 30 A Испуштање за Sony US18650 VTC6 Играчка Светло Алатки за Е-цигара ues Модел : US18650 VTC6 Стандарден напон : 3.7 V Номинална напон : 4.2 V Големина : 18 * 65.0 mm Номинална капацитет : 3000mah Полнење напон : 4.20 ± 0.05 V Максимално полнење напон : 4.25 V Континуирано максимално полнење на струјата : 5 A Континуирано полнење на струјата : 15 A Постојано испуштање струја : 30 A Моментален испуштање струја : 35 A Тежина : 45.1 ± 1.5 g температурата на работа Полнење : 0 до + 45 ° C Празнење : -20 до + 60 ° C Core површината температурата се ограничи Полнење : 60 ° C 1. Во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса. 4. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. 5. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција. 2. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! 1. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. 2. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 3. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Оставете Full-Ѕвезда И Добар Фидбек За Нас. Вашето мислење ќе ни ги охрабри да го направи тоа подобро во иднина. ви благодарам многу!

Декларираните карактеристики

боја:
1 BUC батерија, 2 ПАРЧИЊА батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
VTC6
Бренд Име:
VariCore
Батеријата Број:
1-2
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
65*18mm

Поврзани производи