Цртан филм Слики Телефон Случај за G2 LG Мода Кожа Случај за LG Optimus G2 D802 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците
Ново - 10 %

Цртан филм Слики Телефон Случај за G2 LG Мода Кожа Случај за LG Optimus G2 D802 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

Залиха
DEN 206.40
DEN 186.00
Износот:

Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Ве молиме repack објектот внимателно. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Во светот;
2). Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. Време на испорака
1). ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За LG Optimus G2 D802

Поврзани производи