17 Бои Winer Мода Дуксери За Жените Harajuku Суичери За Дама Ученици Цртан филм Pullovers WMH33
Ново - 35 %

17 Бои Winer Мода Дуксери За Жените Harajuku Суичери За Дама Ученици Цртан филм Pullovers WMH33

Залиха
DEN 589.44
DEN 383.00
Износот:


Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) XS - - - - - S 40 92 - 58 56 М 41 96 - 60 58 L 42 100 - 62 60 XL 43 104 - 64 62 XXL - - - - - Една Големина - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
WMH33
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Карактер
Бренд Име:
YEMUSEED
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Пол:
Жените
боја:
17 бои
Големина:
S M L XL

Поврзани производи