Мало!УРЕДНИ Нови 2017 baby&kids колеџ стилот пеперутка девојки фустан со кратки ракави везени бран поени краток фустан H4641
Ново - 8 %

Мало!УРЕДНИ Нови 2017 baby&kids колеџ стилот пеперутка девојки фустан со кратки ракави везени бран поени краток фустан H4641

Залиха
DEN 311.52
DEN 287.00
Износот:


промените вашата нарачка количина од 1 на 2 или повеќе да се спаси 2% на секој. Даде назад нови и стари клиенти 1.1 ~ 1.31 : целосна 15 американски долари од 2 американски долари
Ако имате било какви прашања во врска со Големината ,не двоумете се да контактирате со нас
Децата НИ Големина на Облека Должина Градите Ракав Ознака Големина Соодветна Висина (cm) (cm) (cm) (cm) 2-3 Y 50 27*2 12 3 T 90-95 3-4 Y 51 28*2 13 4 T 95-105 4-5 Y 54 29*2 14 5 T 105-115 5-6 Y 56 30*2 15 6 T, 115-125 6-7 Y 58 31*2 16 7 T 125-130 ве Молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
             

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Dot
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Jxs Уредни
Стил:
Preppy Стил
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
H4641#
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
боја:
Морнарица
Preppy Стил:
Извезена
2-3y 3-4y 4-5y 5-6y 6-7y :
98cm(3T)-104cm(4T)-110cm(5T)-116cm(6T)-122cm(7T)
О Деколте:
краток фустан девојки
Девојки Фустани:
Девојки Облека
Девојките Шорцеви:
Бебе Девојки Фустани

Поврзани производи