Породилно Облека Нови Пристигнување Фустани за Бремени Жени Лабава Бел Цвет Везови Облека Мода Памук Бременоста Фустан
Ново - 40 %

Породилно Облека Нови Пристигнување Фустани за Бремени Жени Лабава Бел Цвет Везови Облека Мода Памук Бременоста Фустан

Залиха
DEN 1439.52
DEN 864.00
Износот:

Породилно Облека Нови Пристигнување Фустани за Бремени Жени Лабава Бел Цвет Везови Облека Мода Памук Бременоста Фустан
Тип : Породилно Облекува
Боја : Бела
Големина : S, M,L,XL,XXL
Погодни за : Жените Si ze(cm) 1 Инч=2.54 см Големина Должина (cm) Треба да(cm) Биста(cm) S 87 36 88 M 88 37 92 L 89 38 96 XL 91 39 XXL 100 93 40 104 Внимание : 1. Chinses големината не е на меѓународната стандардна големина, ве молиме погледнете го детален опис на производите.
2. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка на мерењето.
3.1 инчен=2.54 см
9208409888089 Породилно Облекува US $ 15.9 /парче US $ 16.97 /парче US $ 9.96 /парче US $ 16.77 /парче US $ 10.97 /парче US $ 29.50 /парче US $ 14.94 /парче US $ 16.23 /парче US $ 17.94 /парче US $ 14.94 /парче US $ 17.97 /парче US $ 15.93 /парче US $ 10.63 /парче US $ 17.97 /парче US $ 14.95 /парче US $ 18.91 /парче US $ 7.5 /парче US $ 18.9 /парче US $ 19.5 /парче САД $ 17.97 /парче US $ 18.9 /парче US $ 16.97 /парче US $ 19.50 /парче US $ 19.98 /парче
Имаме повеќе стил,ако има интерес,
Имаме повеќе стил,ако има интерес,

Декларираните карактеристики

Породилно Големина:
S, M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Фустани Должина:
Колено-Должина
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Јака:
Петар пан Јака
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Половина
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
hecasoty
Породилно Облека Јака тип:
кукла јака
Породилно Облека Половината тип:
Лабава половината
Породилно Облека Популарни елемент:
Вез
Породилно Облека Во Боја:
Бела
породилно облека големина:
S,M,L,XL,XXL

Поврзани производи