2 ПАРЧИЊА NAIERDI 80mm x 15mm Бронза на Ѕвонење Кабинет Фиока Рачки Вади Кутија за Накит се Справи со Копчиња Со Завртки За оков за Мебел
Ново - 40 %

2 ПАРЧИЊА NAIERDI 80mm x 15mm Бронза на Ѕвонење Кабинет Фиока Рачки Вади Кутија за Накит се Справи со Копчиња Со Завртки За

Залиха
DEN 70.56
DEN 42.00
Износот:


Карактеристики : NAIERDI Бренд 100% Висок Квалитет на Деликатни изглед, за подобрување на убавината на минијатурни производи кои се Користат за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн. Карактеристики : Материјал : алуминиум(Кадмиум Слободни) Тип : КАКО-20 Рачки во Боја : Бронзени Големина : (L x W) : Прибл. 80mm (3.15 инчи) x 15 mm (0.59 инчи) Пакет Вклучува : 2 x се Справува со појавување на завртки

Декларираните карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
NAIERDI
Број На Модел На:
КАКО-20
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Теренот-ред Спецификации:
80*15mm
Материјал:
Легура(Кадмиум Бесплатно)

Поврзани производи