WE1626 Долга Низа Затворен Безжичен Мрежен Рутер Со USB Порт англиски Верзија Firewall, VPN WiFi Рутер

WE1626 Долга Низа Затворен Безжичен Мрежен Рутер Со USB Порт англиски Верзија Firewall, VPN WiFi Рутер

Залиха
DEN 1239.84
Износот:

3) Продажба на пакет може да се промени без претходна најава. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.4 Ghz безжична мрежа, би можеле да се исполнат голем број на видови на безжична апликација, многу подобро цена-перформанси.

Едноставен Вовед
Хардвер
WE1626 користи MT7620 N, ПРОЦЕСОРОТ до 580 Mhz, инсталиран на голем капацитет SDRAM и со голема брзина SPI ФЛЕШ, да обезбеди 5 10/100 Mbps Auto MDI/MDIX порта и 2. Еве некои од нашата фабрика фотографии за вашиот референца. За Гаранција 1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).6 ЕДЕН адаптер Други Информации Производи 1) Сите фотографии се направени со вистинските производи 2) Фото е за повикување само.
Модел Бр. Можете да ги пратите на вашиот парцела 7/24. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. : ZBT-WE1626
За овој производ, имаме соработува со Кина Мобилен . ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. - Корисниците ќе бидат одговорни за данок или ДДВ, но само за пратката која е во многу висока вредност. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради различни екран може да се донесе огромен боја разлика на истата слика, може да се случи палета на бои разлика со физички производ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашите информации за контакт. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Безжична го оценувате до 300 Mbps
Еден притисни за одмор режимот
Поддршка неколку encryption mode, како што се WEP, WPA,WPA2 и така натаму. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Враќање & Наплата 1. Сите производи ќе бидат внимателно се тестирани и спакувани, транспортирана во добра состојба под лично име. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! За Повратни информации Вашите Повратни информации е навистина важно за нас! Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 7 работни дена. ДАНОЧНИ / Увоз Тарифа - Цената НЕ вклучува Должност, Локалните Даноци или било која друга Увоз Такси. Ние не држете никаква одговорност на боја разлика и нема да ги прифати за такви поврзани со жалбата.
Пратката Информации Превозот листа 1*Open WRT рутер со 4*5dbi антени 1* 9 V/0.

Декларираните карактеристики

Број на USB Интерфејс:
1 x USB 2.0
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Тип:
Безжичната
Бренд Име:
ZBT
LAN Порти:
4
Поддржува WDS:
Yes
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 ac
Стандарди И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 n,Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 b
Max. LAN Податоци го Оценувате:
100Mbps
Број На Модел На:
ZBT-WE1626
Функција:
VPN,Firewall,QoS
Поддржува WPS:
No
Пакет:
Yes
WAN Порти:
1 x10/100Mbps
Жичен Трансфер Го Оценувате:
10/100Mbps
Примена:
Дома
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
300 Mbps
Со Модем Функција:
No
боја:
Бела
Чипсет:
MT7620N
Интерфејс:
1xWAN +4xLAN порти
Антена:
4*2.4 G 5DBi omnibearing антена
безжична режим:
АП/ Рутер
Меморија & Флеш:
64M & 8M
Работен режим :
АП Рутер Repeater Мост Клиентот
Ѕид:
Поддршка
VPN:
Поддршка
Производи Статус:
Акции

Поврзани производи