100pcs/многу Креативни 12mm Ширина Мали Пластични Гарланд Свадба Партија Кутија Декорација Убава Мини Лак Lahua За Подарок Бонбони Кутија

100pcs/многу Креативни 12mm Ширина Мали Пластични Гарланд Свадба Партија Кутија Декорација Убава Мини Лак Lahua За Подарок Бонбони

Залиха
DEN 191.04
Износот:


100pcs/многу Креативни 12mm Ширина Мали Пластични Гарланд Свадба Партија Кутија Декорација Убава Мини Лак Lahua За Подарок Бонбони Кутија
Должина : околу 23cm
Ширина : околу 1.2 см
Заврши Цвет Дијаметар : околу 5cm
Материјал : пластика
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви се допаѓа Мешавина Боја,ве Молиме оставете масажа за бои што ви се допаѓа и како многу парчиња за секоја боја,инаку ние ќе го испрати по случаен боја.
Бојата може да биде темно или светло поради PC екран,ве молиме да се разбере.
Гарланд Формирање :

Декларираните карактеристики

боја:
Мешани Бои
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Цвет,Шарени
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
M142
Големина:
S
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QINGWANG

Поврзани производи