Кората силикони торта мувла кората цвет фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла
Ново - 30 %

Кората силикони торта мувла кората цвет фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

Залиха
DEN 552.00
DEN 386.00
Износот:


Спецификација :
Материјал : Храна одделение Slicone
Боја : Розева
Големина : 19*16cm
Пакет се вклучени : 1 Pc
Карактеристики :
Лесно за употреба и чисти,машина за миење садови Безбедно
100% Сосема Нов и висок квалитет.
Ве молиме чувајте го сув по употреба.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе колачиња мувла резерви.
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница. Цел на повеќе од $5 ќе брод од страна на Кина пост се регистрирате воздух mail . Тоа може да се следи alwayds.
Цел помалку од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал пакет Плус.Тоа не може да се следи кога неа ја напушти Кина. Ако сакате да ги пратите на тоа ве молиме додадете $2 рамнотежа.
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по aliexpress обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени, Ако ви треба изразат пост pls контактирајте со нас.
Feeback Информации :
1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако satisty со објектот,ве молиме оставете позитивни повратни информации
(5 star) за нас, Тоа е многу важно за нас.

Декларираните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Комплет Број:
1
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Број На Модел На:
Кората Мувла
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
carunke
боја:
Пинк
Големина:
19*16cm

Поврзани производи