мотоцикл GN125 масло / резервоарот за гас капа на резервоар за гориво камп покрие switch за Suzuki 125cc GN 125 електрични резервни делови
Ново - 5 %

мотоцикл GN125 масло / резервоарот за гас капа на резервоар за гориво камп покрие switch за Suzuki 125cc GN 125 електрични резервни

Залиха
DEN 671.52
DEN 638.00
Износот:

мотоцикл на резервоар за гориво switch GN125 Материјал : Алуминиумски + челик
Боја : како на сликата
Карактеристики :
Висок квалитет, издржлив, лесен инсталирате
Fitment :
Одговара за GN125

Декларираните карактеристики

Објектот Висина:
3cm
Објектот Ширина:
7cm
Име На Модел:
Ж-223
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
БУДЕН СРЦЕ
Материјал Тип:
Алуминиум + Бакар
Име На Модел:
GN125

Поврзани производи