Аниме Љубов Во Живо! Сонце!! Aqours Kurosawa Рубин Симпатична Морнар Одговараат Cosplay Костим Лето Училиште Униформа Лолита Фустан Gilr
Ново - 20 %

Аниме Љубов Во Живо! Сонце!! Aqours Kurosawa Рубин Симпатична Морнар Одговараат Cosplay Костим Лето Училиште Униформа Лолита

Залиха
DEN 1784.64
DEN 1428.00
Износот:


Аниме Љубов Во Живо! Сонце!! Aqours Kurosawa Рубин Симпатична Морнар Одговараат Cosplay Костим Лето Училиште Униформа
Единствен Кликнете на мала слика, се повеќе различни видови на симпатична фустан.
Забелешка : Поради рачно мерење, таму можеби постои 1~3cm грешка, ве молиме да се разбере.
Вие исто така може да испрати порака за да ги споделите со нас вашата детална големина, ние може да обичај прави костим за вас.
Плаќање :
Добредојдовте на употреба ЗАЧУВАМ, T/T, Alipay,Запад унија итн.
Време на испорака : 1. Примање на време = Обработка на време +Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 5-15 Дена 3. Превозот Време : 15-26 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express.
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат,особено за време на максималните периоди на работа.
Сите предмети ќе бидат испратени од нашата фабрика во Кина директно.
Политика На Враќање :
Ако сте ги добиле вашите елементи кои се имате било какви проблеми или ако не се задоволни со тоа, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил или trademanager разговор.
Ние ќе се потрудиме да assit ќе ти се задоволни со оваа трансакција.
Ви благодариме за вашата поддршка и сите!

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
LOVELIVE СОНЦЕ
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Бренд Име:
NOWCOS
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
2018
Знаци:
Takami Chika, Kurosawa Рубин, Watanabe Вас
Материјал:
Единствен Платно
Компоненти:
вратоврска
боја:
сива боја
Извор:
LoveLive!
Големина:
S,M,L,XL
Карактер:
Аниме charater
Шема:
Цврста
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Должина На Ракав:
Долг Ракав

Поврзани производи